1 / 2
Se prodavaat velosipedi
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2022 20:43

Могила / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Velosipedite se vo odlicna sostojba.
Na niv se e ispravno. Cena po dogovor na lice mesto


Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
075984759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам