Logo

Se prodava Audi A6

Број на оглас: 3449083 | Објавен на: 17.01.2020, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A6 3.0 4x4 Quattro
registrirana do 09.2020
Promeneto ulje i filtri pred 200km
Servisna kniska
Zimski gumi,
kozen salon
Dvozonska avtomatska klima
Soncevi zavesi
Avtomatski brisaci
Parking senzori
Audi multimedia sistem

MOZE ZAMENA SO REALNI PONUDI
CENA ZA KESH 5900E
CENA ZA ZAMENA 6800E
KONTAKT BROJ 075407006
KONTAKT BROJ 075407006
KONTAKT BROJ 075407006

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач