Logo

Se prodava Digitalen aparat Sony A7S

Број на оглас: 3449095 | Објавен на: 02.08.2020, 11:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 20,1-25 Мегапиксели

Марка: Sony

Цена: 710 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Digitalen aparat Sony A7S. Koristen.
So aparatot sleduva polnac i + 2 baterii.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач