1 / 5
Mercedes atego 1618 so kran
70.325.789 €
10.08.2022 19:27

Струга / Струга

Mercedes atego 1618 so kran
2008
Plateni site davacki do registracija
Kamionot e na firma

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

musa
Потврден огласувач
070325789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам