1 / 1
Хомогенизатор APV-RANNIE
7.500 €
05.12.2019 14:17

Кичево

Се продава Хомогенизатор APV-RANNIE
1500 L на час
Електричен ормар

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Uros
Потврден огласувач
070271450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам