1 / 11
HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDI 83kw 113ks
69 €
18.04.2022 15:36

Конче / Радовиш

Delovi za HYUNDAI santa fe vo delovi imame sve na lager garancija na delovite moze da gi montirame prakame po kargo ili nasa dostava 071 355 590

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

VW
Потврден огласувач
071 355 590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам