1 / 4
Niva na branata 50M od asvalt
4.850 €
05.08.2022 00:33

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Останато

5000enivata se naoga na 50m od asvalt na branata

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

aaaaa
Потврден огласувач
071353038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам