1 / 4
Се издава деловен простор 60м2
1 МКД
05.07.2020 10:29

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Се издава деловен простор 60м2 на улица Мито Хаџивасилев Јасмин, под гимназијата, на 100 метра од градски плоштад. Дуќанот е во форма на буквата Г и има два влеза.Целосно реновиран.Влезна врата, под,ѕид.... другиот влез се гледа на втората слика, во тунелчето. Подетални информации на 078 222 566

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Pero
Потврден огласувач
078222566
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам