1 / 1
Масажа
50 €
16.12.2019 16:59

Скопје Центар / Скопје

Повеќе видови на масажа во пријатен и релаксирачки амбиент за двата пола закажи на 072 540 913 Ели

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Масажни салони

Се продава од:

Nina
Потврден огласувач
077879932
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам