Prodavam vikendica so lozje Sujtlak
1 €
06.12.2019 18:47

Штип / Штип

Квадратура:

60 m²

Број на соби:

5

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

Prodavam vikendica so prizemje i sprat od 30 kvadrati na sprat i lozje 2 dekari i 2 ari. Lokacija Sujtlak na 100 metri od fudbalskoto igraliste. Ima struja i voda. Cena na lica mesto evtino.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
078220847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам