1 / 12
Skii polovni i sekakva ski oprema
1 €
29.01.2023 14:10

Битола / Битола

Najeftino vo Makedonija na golemo i malo.
Skii, cevli, steki, snowboardi, kacigi i ostanato.
Tel. 070 207 064
078 207 407

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Nizo
Потврден огласувач
078207407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам