1 / 9
Se prodava Peugeot 307
По Договор
07.12.2019 08:38

Неготино / Неготино

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Prodavam Peugeot 307 odlicno socuvan. Napraven redoven servis i e registrirana do oktomvri 2020. Kolata e bez nikakva maana.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075971842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам