1 / 5
Ford Escort 1.8 efi Vo Delovi
250 €
Цената не е фиксна
28.10.2022 09:47

Кратово

Ford Escort 1.8 105 ks efi za delovi se sto vi treba Prakam i po kargo inf na 077 726 148

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077726148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам