1 / 4
polovni konduri za skijanje
3.000 МКД
04.04.2022 11:06

Карпош / Скопје

prodavam konduri za skijanje 2para
ALPINA BR.41,5 2.500 DEN.
TECNICA BR.41,5 2.000 DEN.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
075302607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам