1 / 2
Gradezno zemjiste
20 €
04.01.2021 14:05

Неготино / Неготино

Квадратура:

2440 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Gradezno zemjiste 2440m kv na patot za kurija

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Јордан Димитриевиќ
Потврден огласувач
075431828 076431827
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам