Logo

Opel Corsa 1.3 cdti

Број на оглас: 3451811 | Објавен на: 16.01.2020, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 4.350 €

4.399 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw
proizvedena 2008/07
so pominati 160.000km.
Registracija ima do 12.2020
Mnogu dobro kolice za vozac pocetnik.
Napraven e servis, smeneti se ulje,filter za ulje,filter za polen,filter za vozduh,filter za nafta.

EKTRA SOSTOJBA

full oprema :

- klima;
- servo;
- el. paket;
- esp , abs , air. bag;
- kozen volan;
- alu. bandasi;
- 2 kluca

Moze zamena so vasha doplata.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач