1 / 3
Elektromotor ELEKTROKOVINA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.06.2021 14:25

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Elektromotor vo ispravma sostojba
Info na 070 307064strase

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

s
Потврден огласувач
079367645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам