1 / 1
Монтажа на ламинат/ Montaza na laminat
80 МКД
11.09.2021 11:10

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Мајстори со над 20 години искуство ја нудат својата брза, квалитетна и професионална услуга при монтажа на ламинатни подови.

Цена 80ден/м2

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам