1 / 4
Mercdes sprinter 515cdi 2006god
11.500 €
Цената не е фиксна
08.12.2019 11:53

Струга / Струга

Mercedes sprinter 515cdi 110kw 2006god
Servisirano komplet dobri gumi registrirano 05.2020god

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Omer
Потврден огласувач
078448801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам