1 / 6
VW crafter 2.5 TDI 2007god
8.500 €
08.12.2019 12:02

Струга / Струга

Vw crafter 2.5tdi 2007god servisirano registrino
05.2020god extra cena za kes

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Omer
Потврден огласувач
078448801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам