1 / 9
Profi kablovski ruter za internet Motorola BSR-2000
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.02.2022 11:00

Битола / Битола

BROADBAND SERVICES ROUTER MOTOROLA BSR2000.
5 parcinja koristeni, se vklucuvaat pod napon i rabotat. Bidejki ne se isprobani na internet mreza, se prodavaat takvi kakvi sto se.
Se prodavaat site zaedno, mozna zamena, ponudete cena ili nesto za zamena.

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Се продава од:

Tino
Потврден огласувач
075232525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам