1 / 7
Nokia Microsoft Lumia 535 so 2 SIM zacuvan bez grepka
20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.04.2022 17:52

Битола / Битола

Марка:

Microsoft

Модел:

Lumia 535

Боја:

Black

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Prodavam koristen mobilen telefon Nokia Microsoft Lumia 535 so dve SIM karticki.
Gratis folija i zadna silikonska maska.
Samo za pari, bez zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Tino
Потврден огласувач
075232525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам