1 / 12
MERCEDES BENZ ML 320 CDI 2007 AMG OPREM (NA DELLOVI )
123 €
03.09.2022 12:31

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

KOLLATA. SE PRODAVAT NA DELLOVI
SFE SO VI TREBIT OT KOLLATA
TEL 070 610 177

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shpendi
Потврден огласувач
070610177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам