1 / 8
Baotian Rocky 200cc
350 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 00:58

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Baotian Rocky 125

Se prodava Baotian Rocky proizveden 2008 kupen 2012 prevod odma, smeneto se od masina nova radilica so lageri nov klip so cilindar 200cc,sport bregasta,sport auspux simerinzi dihtoni se klaeno novo pred 1 godina od togas motorot ima pominato 220 km,pali na dugme, vo ispravna sostojba drugoto mozite da go vidite od slikite mozi zamena za pitbike, apn6 ili 50cc vespa

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
075243841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам