1 / 10
Професионална монтажа на ламинат / montaza na laminat
80 МКД
11.09.2021 11:10

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Мајстори со над 20 годишно работно искуство нудат професионална брза и квалитетна монтажа на ламинатни подови, како и монтажа на сите пропратни елемнти, подлоги, лајсни и додатоци.

Побарајте не веднаш и уверете се
Неограничени гаранција за сите наши клиенти, како и обезбеден сервис 24/7

Цена 80ден/м2

Инфо 077670691

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам