1 / 1
Се продава парцела во близина на клучката кај крклино.
По Договор
03.02.2023 12:03

Битола / Битола

Квадратура:

1422 m²

Тип на земјиште:

Останато

Парцелата е во близина на клучката кај крклино и е на патот кон прилеп.
Цена по договор.
Контакт: 071393061

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
071393061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам