1 / 10
*** MONTAZA NA LAMINAT / МОНТАЖА НА ЛАМИНАТ ***
80 МКД
02.01.2022 10:17

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Професионална монтажа на ламинат од екипа на мајстори специјализирани за оваа дејност со над 20 годишно работно искуство.

Гаранција и обезбеден сервис 24/7 за сите наши клиенти.

Монтажа 80ден/м2

Инфо на 077/670-691

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам