1 / 3
Pioneer Ecler Numark Behringer
1 €
20.02.2022 11:11

Ѓорче Петров / Скопје

SE PRODAVA DJ OPREMA ITNOO!!!

Pioneer Cdj 100/x2……………………….200Ꞓ
Pioneer Cdj 200/x2………………….......300€
Pioneer Cdj 800/x2+Flight Case.……500Ꞓ
DJ mix Ecler nuo2 .............................200€

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Martin Krstevski
Потврден огласувач
070277465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам