1 / 10
Mercedes-Benz E-klasa 220 CDI avtomatik, 2005
7.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.02.2023 01:09

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes e 220 cdi,avtomatik, elegans oprema, klimatronik, tempomat, 4 novi gumi so aluminski bandashi 16 ki, ,servisiran ,registriran so zelen karton do dekemvri 2023 godina,odlicno zacuvan so odlicen motor i menjac
tel. 076 446 106

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
076446106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам