1 / 7
Se izdavaat spratovi od kujka
1 €
22.05.2023 08:23

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

.

Se izdavaat 2 spratovi od kujka. Celosno oddelni kako kako posebni stanovi. Kompletno se renovirani se e novo. Dnevna, trpezarija, kujna, spalna, kupatilo.
Kontakt:
070733270
070304809

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Daniel
/
Потврден огласувач
077625544
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам