Sporet na drva plamen -Desen
230 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.12.2019 10:02

Струга / Струга

Sporet plamen -desen ,kako nov mnogu malku koristen. 7kubika drva nema izgoreno.Moze da se vidi vo sekoe vreme.
078456445

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Се продава од:

ilce
narodni heroi 2-skopje
Потврден огласувач
078456445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам