1 / 5
VW Polo Gti 1.6 16v Swiss
По Договор
Денес 14:43

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2019

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Vw Polo Gti 1.6 16v so full oprema ( klima, sportski sedista, el. stakla, el. retrovizori, zatemneti stakla, bandasi bbs 15ki original gti, sportsko podvozje gti i drugi extri) servisirano kupeno od svajcarija so servisna kniska vo extra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zlatkosovre@yahoo.com
Потврден огласувач
077907333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам