1 / 8
Se prodava BMW 525 tds e39
3.200 €
09.12.2019 18:58

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Se prodava vozilo BMV 525tds e39 vo odlicna sostojba.Voziloto e so full oprema. reg do 04/20 tel.075324482Dejan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan Nacev
Потврден огласувач
75324482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам