1 / 12
FORD S MAX 2.0 TDCI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA
3.950 €
22.07.2021 12:22

Гостивар / Гостивар

Марка:

Ford

Модел:

S-Max

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

UVEZENO OD SVAJCARIA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA
PROIZVODENA 10.12.2008
MOTOR 2.0 TDCI 103 KW - 140 KS
6 STEPEN AVTOMATSKI MENUVAC
OD OPREMA IMA
DVOZONSKA KLIMATRONIK
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
KOZEN VOLAN SO KOMANDI
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SWISS AUTO
CEGRANE
Потврден огласувач
+38978377770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам