1 / 12
Stan duplex
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2023 00:03

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

140 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2013

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

M.Tito

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgraden so visoko kvalitetni materijali, izolacija toplotna I zvucna na visoko nivo... (cigla+tervol+cigla+stiropor+zvucna izolacija+ 7komorni prozori+ blindor vrata) pod-granit so podno I stranicno greenje, enterierno Luxsuzno modno ureden, pogoden za ziveenje za pogolema familija...
Stanot se naogja vo strogiot Centar na grad Tetovo, vo neposredna blizina na Zelen pazar...
Stanot poseduva:
Vlez/predsobje
Golem salon
Kujna
Hodnik
Kupatilo
Spalna1
Spalna2
Goren sprat
Dnevna
Hodnik
Kupatilo
Spalna1
Spalna2

Nekoj sliki od spalnite ne se prikazani poradi ureduvanje...za podetalni info. Barajte na brojot 078-382-610

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Alex
Потврден огласувач
078382610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам