1 / 1
Laminat montaza / Ламинат монтажа
80 €
11.09.2021 11:10

Скопје Центар / Скопје

Вршиме монтажа на ламинат
Професионални монтери со долгогодишно искуство.
ИНФО на 077670691

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам