1 / 4
Dekorativni ukrasni lampioni - sjalicki
499 МКД
11.12.2019 12:55

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🌟 Декоративни украсни лампиони во форма на топка со sвезди.

Карактеристики на производот:
◾️ Должина на кабелот: 80cm
◾️ Наменето за внатрешна употреба
◾️ Напон: 12V - 240V - 50/60HZ
◾️ Должина целокупниот кабел: 3.80м

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Пластични производи

Се продава од:

Addico Store
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set zastitni podlogi

299 МКД

Sediste za milenicinja vo Avtomobil

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам