1 / 12
RENAULT RENO CLIO MEGAN TWINGO KANGO DELOVI
1 €
31.05.2023 10:07

Македонски Брод

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

neno clio
reno megan
reno kango
reno twingo
reno 19\9\5 i dr

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам