1 / 7
Masiza za secenje asvalt ili beton
1.200 €
Цената е фиксна
1.250 €
17.03.2023 09:25

Виница / Виница

Se prodava masina za beton donesena od italia i vo ispravna sostojba moze da se vide vo sekoe vreme i da se proba

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078718272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам