1 / 12
Lepenje na pvc folija
1 €
21.02.2023 22:47

Гостивар / Гостивар

Profesionalno lepenje na folija (wrapping) so najdobrite brendovi na pazarot ORACAL ,3M ,avery dennison i TECKWRAP cena vo zavisnost od izborot na folijata

https://www.facebook.com/carwrappinggaragem acedonia/ - italian car wrapping

Tell 075-372-009

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Се продава од:

Zoran
gostivar
Потврден огласувач
075 372 009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам