Се издаваат соби за студентки во строг центар на Штип
3.000 €
04.08.2020 20:34

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

70 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Се издаваат соби за студенти во строгиот центар на градот Штип, веднаш до турското школо. Се работи за комотен спрат од куќа со посебен влез кој се состои од 3 посебни соби, кујна и бања. Можност за сам во соба за поволна цена од само 3000 денари или за две студентки по 2500. Интернет и кабелска бесплатно! Ги има сите услови и локацијата е екстра! Повеќе информации на 078/469-787.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Стојка
Потврден огласувач
078469787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам