Logo

Domasna rakija komova домашна ракија комова

Број на оглас: 3455612 | Објавен на: 26.04.2020, 13:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava domasna rakija Komova -50 stepeni , 200 denari za kilo.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Miro

Потврден огласувач