1 / 2
TEZINI I BB SPRAVI
100 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 19:19

Битола / Битола

SE PRODAVA SAMO KLUPATA
PROFESIONALNA od GYM 80,KOSA KLUPA so fiksen agol od 45 stepeni(masivna,teshka,nameneta za teretani).Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Се продава од:

borko
Потврден огласувач
075907609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам