1 / 12
Машки и женски парфеми
800 МКД
Цената е фиксна
11.03.2020 17:16

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

💥💥 ЕКЛСПЛОЗИЈА ОД ПАРФЕМИ 💥💥
💥 ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ 💥

💝💝💝 Подарете со љубов, подарете од срце Le Passion perfume

💝💝💝 Денот на вљубените со добро вино🍷 и убав парфем 🛍💌

‼️Направете ги вашите сакани среќни, нека се чуствува опојниот мирис во секој ваш заеднички миг

‼️За секои 2 парфема купени во пар (машки и женски) следува изненадување


➡️ МОЌНИ мириси кои ТРААТ….
➡️ Суровини од најголемата фабрика во светот, традиција од 1961 година
➡️101 модел на најпознати парфеми за мажи и жени
Le Passion Perfume

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Парфеми и мириси / Останато

Се продава од:

SN
Потврден огласувач
075389119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам