1 / 5
Grand vitara
9.000 €
29.11.2022 11:28

Струга / Струга

Марка:

Suzuki

Модел:

Grand Vitara

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava GRAND VITARA 1.9 D
Vo perfektna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oglas
SKOPJE
Потврден огласувач
070780600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам