1 / 4
Tiffany Stolici za restoranti - AKCISKA CENA
1 €
Цената е фиксна
26.07.2021 20:57

Кичево

Prodavam Tiffany stolici , so odlicen kvalitet i dosta pristapni ceni !

Luksuzen izbor za restoranti i drugi objekti

Cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Gara Panels
Потврден огласувач
077515707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам