1 / 1
Deloven Prostor. Restaurant ( Picerija )
1 €
Цената не е фиксна
26.12.2019 16:54

Струга / Струга

Квадратура:

200 m²

Греење:

Централно

Se izdava Restoran ( Pizzeria ) komplet namesten extra lokacija.
Kompletirana od A do Z.
( Glavna ulica po kraj Ezero )
Kompletirana Kujna i sve drugo.
Parking. Tarasa

Info: +38979350565


Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Oglas
Потврден огласувач
079350565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам