1 / 10
Polovni delovi za Daewoo Matiz
1.111 МКД
Цената е фиксна
09.03.2023 14:45

Гостивар / Гостивар

se prodava preostanata roba po evtina cena:Farovi,shtopovi,vrati, delovi od motor,elektronika stakla i mn drugi raboti kolicini ograniceni 09-16h. prakjame preku kargo

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од: Претпријатие

NB-Holding Dooel
Потврден огласувач
077888716
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам