1 / 4
Vrati / Врати
По Договор
17.12.2019 09:39

Струга / Струга

Се продаваат 2x PVC одлично сочувани и 2x дрвени врати по следните цени:
- 100 еур
- 80 еур
- 4000 ден
- 2000 ден

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Се продава од:

Мирослав
Потврден огласувач
070515747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам