1 / 4
Mikrofoni so zvucnik za karaoke - novi
650 МКД
Со вклучен ДДВ
23.12.2021 10:12

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Novi Mikrofoni za karaoke so bluetooth, vlez za usb i za microSD karticka, vgraden zvucnik.

Cena: 650 denari.

Moznost za on-line kupuvanje i isporaka po posta.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Gaming Headset & Mouse Combo Set Rainbow Light MARVO-Novi

1790 МКД

Wireless Bluetooth Headset v5.0 EDR - Novi slusalki

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам